Aktivity
  Prvé stretnutie
 Učastníci
 Certifikát
 Pozvánka
 Pozvánka 19.12

 


   Aktivity 1.stretnutia

 
 
  Tretí deň
  4. deň-Krakow
  Piaty deň
  6.deň-TAPAN
  7.deň-TAPAN
  ôsmy deň
  Deviaty deň
  Desiaty deň
  Jedenásty deň
  Dvanásty deň
  Ohlasy v tlači
 

  Domov

 


 

 

             Magdaléna Bukovanová .

   

Moje zápisky zo Zakopaného

Pondelok  19.11.2012

 Dnes sme prišli do Poľska. Ako prvé sme si išli pozrieť školu. Bola veľká a  prekrásna, väčšina veci  v nej bola vyrobená z dreva ako všetko ostatne v meste Zakopane. Prvý deň sme tam boli len chvíľočku a išli sme sa ubytovať do penziónu Jurek, aby sme sa vybavili .

Utorok 20.11.2012

Raňajky nám začali o 8:00 . Mali sme Švédsky stôl tak si tam našiel každý všetko na čo mal chuť. Do školy sme mali prísť na 9:00 ale trošku sme zablúdili , non nakoniec sme cestu našli. V škole nám poukazovali dieľňu, zoznámili s direktormi  , a aj žiakmi  ktorí  nám budú pomáhať.

Streda 21.11.2012

Do školy sme mali znova prísť na 9:00 . Dnes sme už nezablúdili, aj sme si už pamäteli cestu, ale aj nám naša pani profesorka dala mapy keby náhodou. Dnes sme išli prvý rát do plenéru. Kreslili sme architektúru Zakopaného. Bolo veľa toho čo sme mohli kresliť, krásne mesto, až na tú zimu.

 Štvrtok 22.11.2012

Plán na dnes bol výlet do Krakowa. Krakow je prekrásne mesto s úžasnou architektúrou. Chodili sme po rôznych galériach v ktorých bolo veľmi zaujímavé veci. Ku konci som už aj rozumela čo nám hovorili. Večer sme prišli unavení ale so skvelým zážitkom.

Piatok 23.11.2012

Dnes sme boli zase v plenéru. Chodili sme po celom námestí a hľadali  zaujímavé výrezy s architektúr. Tak ako každý večer okolo 18:00 sme s našimi profesormi konzultovali naše náčrty.

Sobota 24.11.2012

Dneskajšok bol taký voľnejší. Vyrazili sme do mesta pozrieť nejaké darčeky na Vianoce. Neskôr na izbe sme si robili návrhy na drevo čo by sme mali začať čím skôr aby sme to stihli.

Nedeľa 25.11.2012

V nedeľu sme si trošku oddýchli.  Dlhšie sme ležali v posteli, neskôr sme išli na prechádzku. Večer sme si dorobili návrhy na drevo.

Pondelok 26.11.2012

Dnes sme museli začať už pracovať na dreve aby sme to stihli. Veľmi ma to bavilo . Škoda je, že takéto niečo nerobíme aj na našej škole. Na moju dosku som si vybrala výsek motýľa a zakomponovala som doň ornamenty s architektúry Zakopaného.

Utorok 27.11.2012

Dnes sme celý deň pracovali na drevených doskách . Po škole večer sme si dokončili ešte nejaké práce.

Streda 28.11.2012

Dnes sme dokončili svoje práce na doske. Na to že sme to ešte nerobili, doska sa nám celkom podarila. Ako sme ju dokončili , ešte sme ju vybrúsili a hĺbky som ešte zvýraznila moridlom, nakoniec sme to cele zavoskovali.

Štvrtok 29.11.2012

Dnes sa konala vernisáž. Ráno sme išli do školy ešte pomôcť s prácami a neskôr sme mali exkurziu o tom ako sa vyrábajú husle. Okolo obeda sme prišli do školy elegantne oblečený na zahájenie vernisáže. Dostavali sme knihy , diplomy . Vernisáž nakoniec dopadla veľmi dobre. Večer sme sa pobalili a išli spať.

Piatok 30.11.2012

Dnes je posledný deň tu v Poľsku. Bolo tu úžasne aj keď sme mali dosť práce. Ráno sme sa naraňajkovali a hneď po nich po nás prišiel mikrobus aby nás odviezol domov. Keď sme odchádzali som si uvedomila ako mi to tu rýchlo ubehlo, keby to bolo možné určite by som tu ostala aj dlhšie.

 

 


 

Kontakt - Ing.Bc. Malík Ondrej , projektmanager      

  • adresa: Súkromná stredná umelecká škola, Hálkova 2968/22, 010 01 Žilina

  • adresa domov : Turzovka, Závodie 124

  • miestnosť :  učebňa IVTč.216, prípadne  zborovňa školy

  • t. č.: 0907/838381

  • e - mail: malik.ssus#gmail.com ( znak #  nahraďte znakom @)
                    

  • http://www.malik8.borec.cz/web/index.htm

 

  ... napíšte mi ...

aktualizované 22.12.2012
© Ing. Bc. Malík Ondrej

 


 


 


 

Učastníci

Júlia Jančová
Nikola Čuláková
Lucka Miškovčik
Petra Belešová
Dominka Činger
AM Bukovanová
Danka Honišková
K.Gašpieriková
Betka Božeková

 

  Domov
 


 

 

 

© Ing. Bc. Malík Ondrej