Aktivity
  Prvé stretnutie
 Učastníci
 Certifikát
 Pozvánka
 Pozvánka 19.12

 


   Aktivity 1.stretnutia

 
 
  Tretí deň
  4. deň-Krakow
  Piaty deň
  6.deň-TAPAN
  7.deň-TAPAN
  ôsmy deň
  Deviaty deň
  Desiaty deň
  Jedenásty deň
  Dvanásty deň
  Ohlasy v tlači
 

  Domov

 


 

 

             Dominika  Čingerová.

   

Moje zápisky zo Zakopaného

i

    

Prvý deň (pondelok 19.11.2012) Dnešný deň prebiehal asi tak, že sme mali stretnúť pred školou a potom sme sa vybrali mikrobusom do Zakopaného. Po príchode do Zakopaného sme sa najskôr ubytovali v penzióne Jurek. Potom sme sa išli oboznámiť s novou školou a zoznámiť sa s novými žiakmi a učiteľmi. Škola pôsobila veľmi útulne a príjemne. Toto mestečko je veľmi pekné, plné dreveníc a iných architektonických budov.

 Druhý deň(utorok 20.11.2012) Dnes sme vstávali skoro. Najskôr sme sa išli naraňajkovať a potom sme sa vybrali do novej školy. V novej škole nám vysvetlili čo obsahuje tento spoločný projekt a pustili sme sa do práce. Zo začiatku sme si začali vypracovávať návrhy na dosku a potom sme sa vybrali do plenéru kde sme trávili väčšinu času.

 Tretí deň(streda 21.11.2012) Dnes sme trávili celý deň vonku v pleneri, aby sme si mohli hľadať zaujímavé miesta na kreslenie. Bolo z čoho vyberať. Bolo tam veľa veľmi pekných dreveníc a pamiatok. Miestami mi to pripomínalo Alpskú dedinku. Ku večeru sme sa vybrali do galérie a neskôr aj poobzerali okolie.

 Štvrtý deň(štvrtok 22.11.2012) Dnes sme sa vybrali na výlet do Krakowa. Cesta tam bola trochu dlhšia ale stálo to zato. Toto čarokrásne mestečko ma veľa krásnych pamiatok a krásnu architektúru. Navštívili sme veľa galérií a pochodili sme mesto.

 Piaty deň(piatok 23.11.2012) Dnes sme opäť išli do pleneru a neskôr sme sa zastavili aj v škole kde nám v bufete dali občerstvenie. Ku večeru sme sa vybrali do veľmi peknej galérie.

 Šiesty deň(sobota 24.11.2012) Dnes sme mali voľnejší deň a väčšinu času sme trávili na ubytovni kde sme si dorábali naše práce z pleneru. Neskôr sme sa vybrali aj do mesta pozrieť žiadné darčeky.

 Siedmy deň(25.11.2012) Dnes sme mali tiež voľno a ako obvykle sme ráno išli na raňajky. Tiež sme si niečo pokreslili, pozreli film a išli spať.

Ôsmy deň(26.11.2012) Dnes sme konečne začali rezať do dosky. Bolo to super! Veľmi ma to bavilo. Je veľká škoda, že aj na našej škole neni niečo také. Na moju dosku som si zvolila ornamenty, ktoré som čerpala s architektúry Zakopaného a ktomu som si nakreslila líšku. Po škole sme sa vrátili naspäť do penziónu a dokresľovali sme si práce z pleneru. 

Deviaty deň(27.11.2012) Dnes sme celý deň usilovne pracovali na doskách až dokonca.Po škole sme si ešte niečo dokresľovali a išli sme späť.

 Desiaty deň(28.11.2012) Dnes som už konečne dokončila svoju dosku. Som s ňou celkom spokojná. Na prvý krát to dopadlo veľmi dobre. Už sme len dokončili posledné úpravy a bolo hotovo.

Jedenásty deň(29.11.2012) Dnes sa konala vernisáž našich prác, ktoré sme tu urobili za celý čas. Ráno sme pomohli nainštalovať naše práce a potom sme sa išli pozrieť ako sa vyrábajú husle. Okolo obeda sme išli elegantne oblečený na vernisáž. Dopadla veľmi dobre. Všetci sme sa dobre bavili a neskôr nám zástupca riaditeľa dal diplomy za účasť a spoluprácu na tomto projekte. Ked sa vernisáž skončila vybrali sme sa domov no keďže veľmi pršalo a nikto nemal dáždnik tak sme všetci poriadne zmokli. Poriadne premočený sme sa vrátilo do penziónu, vysušili sa a išli spať.

 Dvanásty deň(30.11.2012) Dnes nám všetkým bolo veľmi smutno, pretože sme sa museli už vrátiť no zároveň sme sa aj tešili domov. Tento pobyt sa mi veľmi páčil a dúfam, že nebol môj posledný.

  

 


 

Kontakt - Ing.Bc. Malík Ondrej , projektmanager      

  • adresa: Súkromná stredná umelecká škola, Hálkova 2968/22, 010 01 Žilina

  • adresa domov : Turzovka, Závodie 124

  • miestnosť :  učebňa IVTč.216, prípadne  zborovňa školy

  • t. č.: 0907/838381

  • e - mail: malik.ssus#gmail.com ( znak #  nahraďte znakom @)
                    

  • http://www.malik8.borec.cz/web/index.htm

 

  ... napíšte mi ...

aktualizované 22.12.2012
© Ing. Bc. Malík Ondrej

 


 


 


 

Učastníci

Júlia Jančová
Nikola Čuláková
Lucka Miškovčik
Petra Belešová
Dominka Činger
AM Bukovanová
Danka Honišková
K.Gašpieriková
Betka Božeková

 

  Domov
 


 

 

 

© Ing. Bc. Malík Ondrej